Ak Parti Yerel Yönetimler Toplantısı Ağrı’da yapıldı.

Ak Parti Yerel Yönetimler Toplantısı Ağrı’da yapıldı.

Ak Parti Yerel Yönetimler Toplantısı Ağrı’da yapılırken Ağrı, ilinde bir ilk yaşandı.

 

Başkan Sayan, Ağrı’da bir ilkin gerçekleştiğini vurgulayarak, bu döneme kadar hiçbir teşkilat başkanı ve yönetiminin Ağrı’ya tam kadro gelmediğini söyledi.

 

Bunun Ağrı için bir şans olduğunu belirten Başkan Sayan “Yoğun programları içinde bizleri şereflendirerek buraya kadar gelen Genel Başkan yardımcımız ve yönetimine teşekkür ediyorum. İnşallah Ağrı’ya yapılacak yatırımlarda bizlere ön ayak olacaklar. Bizlere vereceği desteklerle Ağrı’yı Doğunun Parlayan Yıldızı Yapacağız.” dedi.

 

Ağrı’da gerçekleştirilen toplantıya Bilecik Milletvekilimiz Selim Yağcı’da ve 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcıları Mücahit Yanılmaz, Ahmet Çakır, Tahir Akyürek, Yusuf Ziya Yılmaz, Mustafa Demir, Abdurrahman Öz, Ahmet Zenbilci, Mustafa Açıkgöz, Kadın Kolları Yerel Yönetimler Başkanı Çiğdem Koncagül, Bingöl Belediye Başkanı Erdal Arıkan, Muş Belediye Başkanı Feyat Asya, AK Parti Ağrı il yönetimi ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı.

 

Bilecik Milletvekilimiz Selim Yağcı yaptığı açıklamada, “AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığınca Yönetim Kurulumuz ile birlikte Kadim Şehrimiz Ağrı'da yapılan ve yapılacak birbirinden değerli projeleri Ağrı Belediye Başkanımız Savcı Sayan' dan dinledik. Kendilerine Ağrımıza kazandıracakları yatırımlar için ve AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı olarak kendilerine bilgi ve deneyimlerimizi aktarma istişare etme fırsatı sunduklarından dolayı teşekkür ediyoruz” ifadesinde bulundu.