Anaokulunda ''7. Geleneksel sevgi kahvaltısı''

Anaokulunda ''7. Geleneksel sevgi kahvaltısı''

Bilecik Bahçelievler Anaokulunda ''7. Geleneksel Sevgi Kahvaltısı'' etkinliği düzenlendi. 

 

Bilecik Valisi Bilal Şentürk'ün eşi Münevver Şentürk, Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Muhammed Göktaş'ın eşi Pınar Ballı Göktaş, İl Milli Eğitim Müdürü Ramazan Çelik'in eşi Sercan Çelik, Bahçelievler Anaokulu Müdürü Sevgi Uğurlu ve veliler, çocuklarla birlikte kahvaltı yaptı. 

 

Çocuklarla tek tek yakından ilgilenen Şentürk, ''Okul öncesi eğitim önemli. Eğitimin çocuklara kattığı değer vazgeçilmez. Çocuklarımızın eğitiminde öğretmenlerin önemi büyük. Eğitimlerini almaları ve topluma faydalı birer fert olarak yetişmelerini sağlayacak öğretmenlerimize verdikleri eğitimden dolayı teşekkür ediyorum.'' dedi. 

 

Anaokulu Müdürü Uğurlu, öğrencilerin okulda arkadaşlarıyla tanışmaları, birlikte vakit geçirmeleri adına her yıl eğitim öğretim yılının başında yapılan geleneksel kahvaltıyı gerçekleştirdiklerini ifade ederek, etkinlikte sevgi temasına değinerek öğretmen ve öğrencilerin kırmızı kıyafet giydiğini söyledi. 

 

Çocukların, sevgi, barış ve kardeşlik değerlerini kapsayan ''Bir Dünya Bırakın ve Dünya Çocukları'' oyunlarını izleyen Şentürk ve beraberindekiler, hatıra fotoğrafı çektirdi.