Başkan Tekin ‘İlçemize Yakışan Bir Otogar Olacak’

Başkan Tekin ‘İlçemize Yakışan Bir Otogar Olacak’

Pazaryeri ilçesinde bulunan ve Pazaryeri – Bursa, Bilecik, Eskişehir, illerine ve Bozüyük ilçesine düzenli seferlerin yapıldığı Pazaryeri Otogarında Pazaryeri Belediyesi Çalışmalarına başladı.

 

 

Otobüs yazıhanelerinden gelen istekler doğrultusunda Çalışmalarını hızlandıran Pazaryeri Belediyesi Otogarın Araç Giriş ve Çıkışlarının bulunduğu kapılara otomatik Bariyerli kapı yaptırdı.

 

Yapılan çalışmanın bununla sınırlı olmayacağını belirten Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin, yapılan uygulama ile Otogar da Güvenliğin artırılmasını planlanıyor ifadesinde bulundu.

 

“İlçemize Yakışan Bir Otogar Olacak”

 

Başkan Tekin, konu ile ilgili verdiği demeçte, “ilçemiz de bulunan otobüs yazıhanelerinden gelen istek doğrultusunda Pazaryeri Otogarında otomatik açılan bariyerli kapı çalışmalarını başlattık ve montajını gerçekleştirdik.

 

İlçemizin otogarındaki çalışmalarımız bununla sınırlı kalmayacak ve ilerideki günlerde Otobüslerin hareket yerlerinde peronlarda bekleyen vatandaşlarımızın yazın güneşten, kışın yağmurdan korunmaları için Peronlarımızı kapatarak

Vatandaşlarımızın olumsuzlulardan etkilenmemesi için ve onların rahat bir ortamda otobüs beklemeleri için çalışmalara yakında başlayacağız” diyerek “Pazaryeri Otogarı İlçemize yakışan bir otogar olacak” ifadesinde bulundu.

 

Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin’in yapmış olduğu çalışmalardan son derece memnun olan yazıhane işletmecisi kooperatifler kendisine Otogarın sorunları ile ilgilendiği için teşekkür ettiler.