Başkan Tekin Karayolları 14. Bölge müdürlüğü’nü ziyaret etti.

Başkan Tekin Karayolları 14. Bölge müdürlüğü’nü ziyaret etti.

Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin, Karayolları Genel Müdürlüğü’ne bağlı 14. Bölge müdürlüğü'nü ziyaret etti.

     

Başkan Tekin Karayolları 14. Bölge Müdürlüğünü ziyaret ederek 14. Bölge müdürlüğüne yeni atanan Mehmet Aşık’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

 

Belediye Başkanı Zekiye Tekin, ziyareti kapsamında Pazaryeri ilçesinde bulunan ve Karayolları 14. Bölge sınırlarında olan Pazaryeri ilçesinden geçecek otoyol projeleri hakkında ve Pazaryeri Bursa otoyolu hakkında bilgiler aldı.

 

Başkan Tekin, yaptığı açıklamada, “ Karayolları 14. Bölge Müdürlüğü’ne yeni atanan Mehmet Aşık, beyi makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ileterek görevinde başarılar diledik. Kendisi ile Pazaryeri ilçemizin yol sorunlarını ve ilçemizden geçecek Ankara, İzmir Otoyolu ile ilgili bilgiler aldık. Yapılan görüşmede ilçemiz için güzel geçti kendisine bizleri misafir ettiği için teşekkür eder tekrar görevinde başarılar dilerim” ifadesinde bulundu.

 

 Başkan Tekin, ziyaret kapsamında Karayolları 14. Bölge müdür yardımcısı Servet Özbek’i ve Ramazan Yıldırım’ı da ziyaret etti.

 

Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin ziyaretleri kapsamında Karayolları 14. Bölge Müdürü Mehmet Aşık’a ve yardımları Servet Özbek’e, Ramazan Yıldırım’a Pazaryeri ilçesinin Kınık Köyünde çömlekten yapılan cezve ve fincan takımı hediye etti.