Başkan Tekin, yeni eğitim öğretim, döneminde öğrencilere başarılar diledi.

Başkan Tekin,  yeni eğitim öğretim, döneminde öğrencilere başarılar diledi.

Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin, bu gün okulların açılması ile birlikte okula başlayan öğrencilere, öğretmenlere başarılar diledi.

 

 

 

Başkan Tekin, Pazaryeri ilçesinde yeni eğitim ve öğretim yılında öğrencilere başarı ve mutluluklar dileyerek, tüm eğitim camiası için verimli bir yıl olmasını temenni ederek yaptığı açıklamada

 

 

“Öğretmenlerimiz öğrencilerimiz ve velilerimiz için yeni bir dönem başlıyor.

 

 

Şimdi okula umutla ve heyecanla başlama zamanı. Unutmayın ki dersleriniz için göstereceğiniz ilgi ve çalışma azmi sizi başarıya götürecektir.

 

 

 Bu başarı da geleceğe emin ve sağlam adımlarla ilerlemenizi sağlayacaktır. Daha mutlu ve güzel bir gelecek için her zaman sizin yanınızda olduğumuzu bilmenizi isterim.

 

Bu duygu ve düşüncelerle 2019-2020 Eğitim öğretim yılının öğrencilerimize, öğretmenlerimize, velilerimize, ilçemize ve ülkemize hayırlı olmasını temenni eder,

 

 

Başta Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, aramızdan ayrılan tüm öğretmenlerimizi rahmetle, minnetle, dua ile anıyorum,  tüm eğitim camiasına başarılı bir yıl diliyorum” ifadesinde bulundu.