Başkan Tekin’den teşekkür.

Başkan Tekin’den teşekkür.

Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin, Pazaryeri’nin kurtuluşunun 97. yılı kutlama programında yapılan etkinliklere destek verenlere teşekkür etti.

 

Belediye Başkanı Tekin, Pazaryeri ilçesinde 5 Eylülde kutlanan Pazaryeri ilçesinin düşman işgalinden kurtuluşunun 97. yılı kapsamında düzenlenen etkinlikler kapsamında düzenlenen etkinliklere katılan ve yapılan programa destek olanlara teşekkür etti.

 

Başkan Tekin yaptığı açıklamada,  “5 Eylül güzel ilçemiz Pazaryeri'nin düşman işgalinden kurtuluşunun 97. yılı etkinliklerini kazasız belasız anlımızı akı ile atlattık çok şükür. Çalışmalarımızda her zaman yanımızda olan değerli ilçe kaymakamımız Oray Güven'e uzun zamandır özlemini duyduğumuz kurtuluş bayramımızı şereflendiren, değerli Milletvekillerimiz Selim Yağcı ve Yaşar Tüzün'e Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörümüz Sayın İbrahim Taş'a, Bilecik Belediye Başkanı Sayın Semih Şahin, Turizm il Başkanı Mehmet Kocabıcak, Dodurga Belediye Başkanı Selim Tuna, İl Genel Meclis Başkanı Osman Yılmaz,a  Bayırköy Belediye Başkanı Sayın Mustafa Yaman, Vezirhan Belediye Başkanı Sayın Hüseyin Ocak, Yenipazar Belediye Başkanı sayın İlhan Özden, Bilecik Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Gürses, Pazaryeri deyince hiç tereddüt etmeden hizmete koşan Bozüyük Belediye Başkanı yardımcısı değerli Abim Ali Şahinoğlu'na, güzel ilçemizi en iyi şekilde temsil eden desteklerini her zaman hissettiğimiz Bozüyük Pazaryeriler dernek başkanı sayın Mecit Çakır ‘ a ve değerli yönetim kuruluna değerli Bilecik Pazaryerililer dernek başkanı sayın Sinan Karabulut’a ve yönetim kuruluna Bursa Bilecikliler Derneği Başkanı sayın Haldun Filizli ye ve yönetim kuruluna, İl ve ilçe temsilcilerine Belediye Meclis üyelerimize, İl Genel meclis üyelerine, Siyasi partilerin İl ve ilçe temsilcilerine Ak Parti ilçe başkanı İsmail Soydan, CHP il Başkanı Mehmet Metin Yaşar , Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Murat Önal, CHP ilçe başkanı Metin Polat, MHP ilçe başkanı İbrahim Güçlü , iyi parti ilçe başkanı Ender Metin, Bozüyük kent konseyi Başkanı sayın Nurettin Oydu ya, Güvenlik ekiplerine, sağlık ekiplerine, muhtarlarımıza, değerli basın mensuplarına, Çok kıymetli Pazaryeri halkına, ve etkinliklerimiz kapsamında bizlere destek olan sponsor firmalara çok teşekkür ederim” dedi.