"Bir Gelecek” Pazaryerispor’a geldi.

"Bir Gelecek” Pazaryerispor’a geldi.

BEKA Derneği yürüttükleri proje kapsamında Pazaryeri Spora Forma ve Spor Ayakkabısı armağan etti.

Beka Derneği Yönetimi daha önce ilçemize gelerek Pazaryeri Kaymakamı Oray Güven’i ziyareti kapsamında söz verdikleri spor malzemelerini bu gün Pazaryeri ilçe stadında sporculara teslim ettiler.

 

 

Pazaryeri Spor Alt yapısında Mücadele edecek 60 sporcu bu gün ilçe standında gerçekleşen program ile Formalarını ve Spor Ayakkabılarını İlçe Kaymakamı Oray Güven, Belediye Başkanı Zekiye Tekin, BEKA Derneği Genel Başkanı Mustafa Alpay ve dernek yöneticilerinin ellerinden aldı.

 

 

 

“BİREVİM’ in destekleriyle Pazaryeri Kaymakamlığının ev Sahipliğinde Pazaryeri İlçe stadyumunda gerçekleştirilen programla Pazaryerispor Kulübüne söz verdiğimiz spor malzemelerini teslim ettik”

 

 

 

BEKA Derneği Genel Başkanı Mustafa Alpay, Pazaryeri Haber’e yaptığı açıklamada, geleceğin sporcularının yetişmesi noktasında spora verilen her türlü desteğin önemli olduğunu belirtti.

 

 

 

Bu kapsamda sosyal sorumluluklarının bir gereği olarak geleceğin teminatı olan gençlerin daha iyi şartlarda spor yapabilmeleri için imkanları dahilin de genç sporculara da destek olduklarını ifade eden Alpay, şöyle devam etti;


“İnşallah yaptığımız bu gayretler neticesinde genç kardeşlerimiz spor olanaklarına biraz daha fazla kavuşacaklar, daha fazla spor yapacaklar. Önce Pazaryeri ilçesinde, sonra ülkemizin ihtiyaç duyduğu zeki, çevik ve ahlaklı sporcuları hep birlikte yetiştireceğiz. İnanıyorum ki Pazaryerispor  bu konuda da inşallah Türkiye‘nin yükselen bir değeri olacaktır.”

 

 

 

 

BEKA Derneği Genel Başkan Yardımcısı Onur Ünal ise; imkanları dahilin de gençlere yönelik eğitim, spor ve sanatla ilgili sosyal sorumluluk projelerine destek olmaya çalıştıklarını dile getirdi.

 

 

 

Ülkenin teminatı olan gençlerin her şeyin en iyisine layık olduğunu aktaran Ünal, “Gençlerimize bir mesaj olarak sporun yanında derslerinde de çok ciddi gayretlerde bulunsunlar, derslerini aksatmasınlar, eğitimlerini de iyi şekilde devam ettirsinler. En güzel yerlerde memleketimizi temsil edecek iyi meslekler edinsinler, bu konuda geri durmasınlar.” dedi.

 

 

 

 

Ünal, eğitim, spor ve sanatla ilgili yeni projelerle gençlerin yanında olmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.

 

 

“BEKA Derneği Genel Başkanı Mustafa Alpay’ın daha önce Pazaryeri Kaymakamı Oray Güven’e hayırlı olsun ziyareti geçekleşmişti”

 

 

Ziyaret kapsamında Pazaryeri Kaymakamı Oray Güven, Mustafa Alpay,dan Pazaryeri Spor’a Spor malzemesi konusunda yardım sözü almıştı.

 

 

Pazaryeri Kaymakamı Oray Güven, BEKA Derneği Genel Başkanı Mustafa Alpay’a ve Dernek Yönetimine Pazaryeri İlçesine ve Pazaryerispor’a desteklerinden dolayı teşekkür etti.

 

 

 

Pazaryeri Belediye Başkanı ve Pazaryerspor Başkanı Zekiye Tekin, BEKA Derneği Genel Başkanı Mustafa Alpay’a Pazaryerispor’a verdiği destek destek için teşekkür ederken,

 

“Bu gün BEKA Derneğinin katkılarıyla yaşları küçük ama yarınlara umutla bakan ileride başarılı bir sporcu olarak ilçemizi temsil edecek 60 sporcumuza Profesyonelliğe ilk adım olarak Forma ve Spor Ayakkabısı hediye ettik. Başta Sponsor Firma olan BİREVİM’e ve Beka Derneğine Teşekkür ediyorum” ifadesinde bulundu.

 

 

 

Pazaryerispor Teknik direktörü İsmail Öztürk ise, yaptığı açıklamada, “Pazaryeri Spor alt yapısında yetişen futbolcularımız başarıları ile ileride Pazaryeri İlçesinin adını her yerde duyuracaktık. Bü gün burada 60 sporcumuza  forma ve spor ayakkabısı verdik. Katkılarından dolayı Pazaryeri Kaymakamı Oray Güven’e Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin’e BEKA Derneğine ve Sponsor firma olan BİREVİM firmasına teşekkür ederim” dedi