Göreve geldiği günden beri halk ile iç içe

Göreve geldiği günden beri halk ile iç içe

Daha Belediye Başkanı seçilmeden Pazaryeri Halkının Sevgisini Kazanan Zekiye Tekin,

Görevini laiği ile yapmaya devam ediyor.

 

Bilecik’in Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin, 31 Mart Yerel seçimlerinde “Ben yok Biz varız”  sloganı ile Bağımsız olarak aday olmuş ve seçimler sonrası Türkiye’nin ilk ve tek bağımsız kadın Belediye Başkanı olarak tarihe geçmişti.

 

Başkanlık öncesi 15 yıllık Belediye Personeli olarak çalışan ve Pazaryeri Belediyesi’nde özel kalem müdürlüğü yapan Başkan Tekin, Göreve geldiği zamandan beri sürekli ilçe halkı ile iç içe olup ilçede sevgisini sürekli tazeliyor.

 

Her fırsatta ilçe esnafını işyerlerinde ve vatandaşları evinde ziyaret eden Belediye Başkanı Zekiye Tekin, sürekli ilçe halkının sorunlarını dinleyerek onlara yardımcı oluyor.

 

İlçe halkının Başkan Tekin’in ziyaretlerini ve her gün selam vererek işyerlerinin önünden geçmesini memnuniyetle karşılarken, bazı esnafların şimdiye kadar bazı eski belediye başkanlarının işyerlerine hiç uğramadıklarını beyan ediyorlar.

 

Zekiye Tekin, Başkanlık koltuğuna oturduğu günden beri çocuk, kadın, erkek, yaşlı genç

ayrımı yapmadan makamında herkesi ağırlarken, onların sorunlarını dinleyip çözülmesi için Pazaryeri Belediyesi olarak bütün imkânlarımızı kullanacaklarını ve her zaman bu kapıdan

Pazaryeri halkının sorunsuz, mutlu, güler yüzlü ayrılacaklarını belirtiyor.