MHP il Yönetimine Pazaryeri’nden üç isim

MHP il Yönetimine Pazaryeri’nden üç isim

Milliyetçi Hareket Partisi Bilecik İl yönetim kadrosu belli olurken, Pazaryeri İlçemizden Mhp il yönetimine üç isim atandı.

 

 

Milliyetçi Hareket Partisi Bilecik il Başkanı Muhammet Fatih Yaşar oluşturduğu il yönetim kadrosunda Pazaryeri İlçemizden Haluk Filizli, İbrahim Bağ’ a ve Faruk Kulaklı’ya görev verdi.

 

Haluk Filizli, Teşkilatlardan Sorumlu il Başkan Yardımcısı olurken, il Teşkilat Birimi ise Barış Aslan, Serdar Pehlivan, Selim Parmaksız, Recep Ayyıldız, Osman Çalışkan açıklandı.

 

Pazaryeri İlçemizi Milliyetçi Hareket Partisi Bilecik il başkanlığından temsil edecek diğer ikinci isim ise İbrahim Bağ, Yerel Yönelimlerden Sorumlu il Başkan Yardımcısı görevine getirilirken, il Yerel Yönetim Birimi: Şengül Arısoy ‘dan oluştu.

 

Milliyetçi Hareket Partisi Bilecik il Seçim İslerinden Sorumlu il Başkan Yardımcısı ise Faruk Kulaklı olurken il Seçim İşleri Birimi: Sabri Öz atandı.

 

 

Pazaryeri Haber ve Pazaryeri Gündem, olarak Bizlerde Göreve yeni atanan başta İl Başkanı Muhammet Fatih Yaşar’e Haluk Filizli’ye, İbrahim Bağ’a, Faruk Kulaklı’ya İl Yönetimine, Milliyetçi Hareket Partisi Bilecik İl yönetiminde ilçemizi en iyi şekilde temsil etmeleri ve görevlerinde Başarılar dileriz.