Pazaryeri Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın’ın Yaşlılar Haftası Mesajı

Pazaryeri Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın’ın  Yaşlılar Haftası Mesajı
Zekiye TEKİN Pazaryeri Belediye Başkanı
Zekiye TEKİN Pazaryeri Belediye Başkanı
Zekiye TEKİN Pazaryeri Belediye Başkanı

Pazaryeri Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın’ın  Yaşlılar Haftası Mesajı

 

Pazaryeri Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın 18 – 24 Mart Tarihlerinde Kutlanan Yaşlılar Haftası dolayısıyla bir Mesaj Yayınladı

Başkan Yalçın ;

 

Bizlerin yetişmesinde ve sahibi olduğumuz değerlerimizin kuşaktan kuşağa sağlıklı bir şekilde aktarılmasında büyük katkısı olan, geçmişle gelecek arasında köprüler kuran büyüklerimize duyduğumuz minnet duygusunun bir göstergesi olarak, 18-24 Mart tarihlerini “Yaşlılara Saygı Haftası” olarak kutlamaktayız.

Millet olarak, birbirimize karşı duyduğumuz sorumluluk, sorunlarımıza gösterdiğimiz duyarlılık, dayanışma ve yardımlaşma geleneğimiz, ülkemizdeki nadide değerlerdendir.

Günlük hayatı zorlaştıran şartları yaşlılarımız için kolaylaştırmak ve uyum sağlamalarında onlara yardımcı olmak konusunda, hepimize görevler düşmektedir.

Pazaryeri Belediyesi olarak ilçemizde bulunan Huzurevinde yaşlılarımızın her türlü ihtiyacı konusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Tüm vatandaşlarımızın iyi koşullarda, devletimizin imkânlarından eşit oranda yararlanmalarını sağlama noktasında vatandaşlarımıza hizmet etmeye gayret ediyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm yaşlı vatandaşlarımızın Yaşlılar Haftası'nı kutluyor, onların sadece bu hafta değil her zaman için bizim baş tacımız olduğunu özellikle vurgulayarak, tüm yaşlılarımıza sağlıklı ve mutlu bir yaşam diliyor, saygılarımı sunuyorum. İfadelerine yer verdi