Pazaryeri Belediyesinde bayram çalışmaları devam ediyor.

Pazaryeri Belediyesinde bayram çalışmaları devam ediyor.

Pazaryeri Belediyesi yaklaşan kurban bayramı nedeni ile çalışmalarını hızlandırdı.

 

Pazaryeri Belediyesi Bayram öncesi ana caddelerde ve sokaklarda yıkama işlemi yaparak Pazaryeri ilçesini Bayrama hazırlıyor.

 

 

İlçede sokak ve cadde temizliği yanı sıra ara sokaklarda ve caddelerde ot temizleme çalışmaları da sürerken Ramazan ayında temizlenen mezarlıkta ki otlarda tekrar temizlendi. 

 

 

Kurban Bayramı nedeni ile hiçbir hizmetin aksamadan devam edeceğini belirtirken Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin, “Pazaryeri ilçesi halkına Bayram sürecince hiçbir hizmeti aksatmadan Personellerimiz teyakkuzda olarak görevlerini yerine getirecekler.

 

Olumsuz durumlarda ilçe halkımız direk bana ulaşabilir. Kurban Bayramı nedeni ile Pazaryeri ilçemizde bulunan mezbahamızda büyükbaş ve küçükbaş hayvan kesimimiz olacaktır.

 

Kurbanlarını Mezbahamızda kestirmek isteyenler sıra yazdırabilirler” diyen Başkan Tekin, “ Yaklaşan Bayram nedeni ile Belediye Personelimiz özverili bir şekilde çalışmalarını hızlandırdı.

 

Cadde ve sokak temizliği yanı sıra ilçe kabristanlığımız ekiplerimizce tekrar temizlendi. Çocuk parklarımız da çocuklarımızın rahat oyun oynaya bilmeleri için tekrar elden geçirildi.

 

İlçe halkımızın huzur için de bir bayram geçirmesi için ekiplerimiz gece gündüz çalışıyor” ifadesinde bulundu