Pazaryeri Haber 1 yaşında

Pazaryeri Haber 1 yaşında
Zekiye TEKİN Pazaryeri Belediye Başkanı
Zekiye TEKİN Pazaryeri Belediye Başkanı
Zekiye TEKİN Pazaryeri Belediye Başkanı

Haberi kaynağından ulaştırma prensibi ile başladığımız bu yolda İstikrarlı ve kararlı yayın hayatımızda, bugün bir yaşımıza girmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

 

Pazaryeri Haber olarak yayın hayatımıza başladığımız 6 Aralık 2018 tarihinden beri hiçbir zaman kaliteyi, objektif ve sorumlu haberciliği ihmal etmedik.

 

Tarafsız ve doğru haber ilkesiyle çıktığımız bu yolda, hiçbir haberimizde tahrik edici, kavga ve kışkırtıcı haber peşinde koşmadık, hiçbir haberimizden kimsenin kişisel haklarına hakaret etmedik, menfaat gözetmedik.

 

Sıra dışı yenilikçi cesur haber anlayışımızla Haber Merkezimize ulaşan hiçbir haberi başkalarının menfaatini kollamak için atlamadık.

 

Yaptığımız görevi laikiyle yaptığımıza inanarak Bizler için çok kıymetli olan siz değerli okurlarımızın Pazaryeri Haberi her gün takip etmeleri Bizleri her gün artan okuyucu sayımız ile başarılarımızı ve hedeflerimizi her zaman daha ilerilere taşımak yönünde sizlerin azmini ve kararlılığını görmek büyük övünç ve mutluluk kaynağımız olmuştur.

 

Pazaryeri Haber’i bugünlere taşıyan herkese içtenlikle teşekkür ediyor, nice kuruluş yıldönümlerini yeni başarılarla hep birlikte kutlamayı diliyoruz

 

Teşekkürler Pazaryeri

Pazaryeri Haber