Pazaryeri Kick Boks takımı 14 madalya ile döndü

Pazaryeri Kick Boks takımı 14 madalya ile döndü

Kütahya’nın Simav ilçesinde düzenlenen iller arası Kick Boks turnuvasında Bilecik’in Pazaryeri ilçesinde Bulunan Pazaryeri Spor Kick Boks takımı düzenlenen turnuvada 14 madalya aldı.

 

Simav Gençlik ve Spor İlçe Müdürü tarafından düzenlenen, Zafer Kupası Kick Boks turnuvasında, 11 ilden 250 sporcunun katıldığı müsabakalarda Pazaryeri Kick Boks takımı 5 birincilik 6 ikincilik 3 üçüncülük madalyası kazanarak toplamda 14 madalya kazandı.

 

 

Pazaryeri Spor Kick Boks takımı antrenörü, Fehmi Piliç takım sporcularının güzel bir karşılaşma sergilediklerini belirterek,

 

 “ Kütahya Simav da düzenlenen Zafer Kupası Kick Boks turnuvasına Pazaryeri Kick Boks kulübü olarak 16 sporcu ile katıldık.

 

Yapılan müsabakalarda 5 birincilik, 6 ikincilik, 3’te üçüncülük madalyası kazandık. Sporcularım turnuvada başarılı bir şekilde müsabakalarını yaptılar hepsini kutluyorum.

 

 

Simav’daki müsabakalara katılmamızda destekleri bulunan Pazaryeri ilçe Kaymakamımız Oray Güven’e Pazaryeri Belediye Başkanımız Zekiye Tekin’e, Pazaryeri Osb. Müdürümüz Muammer Yıldırım’a Halk Eğitim Merkezi Müdürü Sedat Büyük’e teşekkür ederim” ifadesinde bulundu.

 

 

Öte yandan başarılı sporcuları ilk tebrik eden Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin, yaptığı açıklamada, “ Kütahya Simav’da düzenlenen Zafer Kupası Kick Boks turnuvasında ilçemizi başarılı bir şekilde temsil eden Pazaryeri Spor Kick Boks takımı sporcularımıza ve antrenörümüze bizlere büyük sevinç yaşattığı için teşekkür ediyorum ve başarılarını kutluyorum” dedi.