Pazaryeri’nde kesilen ağaçlar bulundu.

Pazaryeri’nde kesilen ağaçlar bulundu.
Zekiye TEKİN Pazaryeri Belediye Başkanı
Zekiye TEKİN Pazaryeri Belediye Başkanı
Zekiye TEKİN Pazaryeri Belediye Başkanı

Pazaryeri ilçesinde ceviz ağaçlarını keserek çalan şahıslar ağaçları başka bir tarlaya saklamış.

 

Olay, Pazaryeri ilçesinde Öznur Ünal’a ait tarlada ve çevre tarlalarda ceviz ağaçları kesip çalınmıştı.  

 

Jandarma Olay ile ilgili çalışmalarını sürdürürken yapılan hırsızlık olayı ile ilgili gelişmeler yaşandı.

 

 

Pazar günü yaşanan Olay da Öznür Ünal tarlasına gittiğinde tarlasında bulunan ceviz ağacının kesilerek çalındığını fark etmiş ve tarlasındaki araç izlerini takip ettiğinde komşu tarlasındaki ağaçlarında kesilmiş olduğunu görünce durumu hemen Jandarmaya bildirmişti.

 

Yapılan bir ihbar sonucu tarlalardan kesilen ağaçların nerede saklandığı bilgisine ulaşan Jandarma olay yerinde yaptığı incelemelerde kesilmiş ceviz ağaçlarını ihbar edilen yerde buldu.

 

Öznur Ünal, bu gün ilçe Jandarma Komutanlığı tarafından kesilen ceviz ağaçlarının bulunduğu bilgisini aldı ve ağaçlarının tarlasına yakın bir yerde saklandığını öğrendi.

 

 

 

Öznur Ünal, İHA muhabirine yaptığı açıklamada, “ Pazar günü ağaçlarımın kesildiğini haberi yapılınca Bir vatandaş ilçe Jandarma olay ile ilgili bir ihbarda bulunmuş.

 

Bu gün ilçe Jandarma Komutanlığından arandım ve Jandarma ekipleri kesip çalınan ceviz ağacım bulunduğunu söyledi.

 

Kesip çalınan ağacım benim tarlama çok yakın bir tarlada kesildikten sonra saklanmış. Tekrardan yaşanan son durumu ile birlikte Jandarma ekipleri çalışmalarını sürdürüyor. Bu ağaçları kesip çalan kişi ya da kişilerden sonuna kadar şikayetçi olacağım” dedi.