Pazaryerispor Sezona 3 Puan ile Başladı.

Pazaryerispor Sezona 3 Puan ile Başladı.

Bilecik 1. Amatör kümede mücadele eden Pazaryerispor sezona 3 puan ile başladı.

 

Pazaryerispor  sezonun ilk maçında kendi sahasında Akpınarspor’u konuk ederken oynadığı güzel futbol ile Akpınarspor’u 2-0 mağlup etti.

 

 

Pazaryerispor Teknik direktörü İsmail Öztürk, karşılaşma öncesi futbolculara iyi bir  sezon başlangıcı olması temennisinde bulunarak futbolculara başarılar diledi.

 

Pazaryeri Belediye Başkanı ve Pazaryerispor Başkanı Zekiye Tekin’de karşılaşma öncesi ilçe stadyumuna gelerek, Pazaryerispor’lu futbolculara ve Akpınarspor’lu futbolculara başarılar diledi.

 

Pazaryerispor Başkanı Tekin, “Pazaryerispor adına bu gün yeni bir sayfa açılıyor. Aldığımız bu galibiyet Pazaryerispor’un lig sonundaki başarısının bir göstergesidir. Futbolcu arkadaşlarımızı bize bu gün bu gururu yaşattıkları için teşekkür ederim ve başarılarının devamını dilerim” ifadesinde bulundu.

 

Pazaryerispor’u bu sezon ilk maçında İlçe Kaymakamı Oray Güven, İl Tarım Müdürü Necmettin Yoldaş, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü İslam Özkul, Siyasi Partilerin Başkanları, temsilcileri ve vatandaşlar yalnız bırakmadı.