Şehit ve Gazi Ailelerine ‘düğün’ ücretsiz

Şehit ve Gazi Ailelerine ‘düğün’ ücretsiz

Bilecik’in Bozüyük ilçesindeki Spor kulüplerinden Güneş Spor ve Kayı Organizasyon firması örnek bir davranış ile Şehit ve Gazi Aileleri Derneği, Engelliler Derneği Aileleri yakınlarına düğün cemiyetlerinin ücretsiz yapacaklarını duyurdu.

 

Kayı Organizasyon Firması Sahibi Mustafa Kenar yaptığı açıklamada, “Şehit Yakınları ve Gaziler derneği ile Engelliler derneği 1.derece yakınlarına düğün organizasyonu sağlayalım diye Güneş Spor Başkanı Ümit Kök’e ilettim. Ümit Kök’le birlikte bir proje hazırlayarak engelliler ve Şehit ve Gazi Aileleri Dernekleri başkanlarımıza ilettik” dedi.

 

Güneş spor Başkanı Ümit Kök ise yaptığı açıklamada, “Şehit ve Gazi ailesi yakınlarının, Engelli olanların ailelerine, çocuklarına, annelerine, babalarına ve kardeşlerine ücretsiz salonuyla beraber bir düğün organizasyonunu hediye etmek istedik.

Bu projenin hayata geçmesinde katkıda bulunanlar Güneş spor yönetimi, Kayı Organizasyon firması Mustafa Kenar, Müzik Organizasyonu İsrafil Gönül,  Efem Zeybek Grubu Mustafa Yaşar Günevi, Fotoğraf çekiminde Saniye Doğan’a teşekkür ediyorum” ifadesini kullandı.

 

Şehit Ailelerinin yaşadığı acıyı vurgulayan Güneş Spor Başkanı Ümit Kök, “Şehit Ailelerinin yaşadığı acıyı anlamamız zor Şehitlerimize Allahtan Rahmet geride kalan ailelerimize baş sağlığı sabırlar diliyorum onların bizlere emaneti olan Şehit yakınlarımıza acılarını üzerlerindeki yükü bir nebze de olsa hafifletmek için Engelli vatandaşlarımızın üzerlerindeki yükü hafifletmek için inşallah güzel bir proje olur” diye konuştu.