Tanışma ve dayanışma gecesinde Başkanlar bir araya geldi.

Tanışma ve dayanışma gecesinde Başkanlar bir araya geldi.

Bilecikspor Kulübü tarafından düzenlenen dayanışma ve tanışma gecesinde, siyaset, spor ve sporsever kesiminden birçok kişi bir araya geldi.

 

Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin’inde katıldığı programa Belediye Başkanı Semih Şahin ve eşi Serpil Şahin, Baro Başkanı Halime Aynur, Başkan Danışmanı Selçuk Erdağı, Başkan Yardımcıları Ahmet Gürses ve Melek Mızrak Subaşı, Bilecikspor Başkanı Aydın Avcı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İstanbul Bilecikliler Derneği Başkanı Oktay Tepe ve yönetim kurulu üyeleri, Bilecik İli ve İlçeleri Kültür Derneği Başkanı Mehmet İlhan, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, basın mensupları ve birçok sporsever katıldı.

 

Belediye Başkanı Semih Şahin programda yaptığı konuşmada, Gerçekleştirilen toplantının önemine değinerek, Bilecik Belediyesi’nin her zaman imkanları ölçüsünde Bilecikspor’un yanında yer almaya hazır olduğunu kaydetti.

 

 

Kulüp Başkanı Aydın Avcı ve oyunculara çalışmalarında başarılar dileyen Başkan Şahin, sporcu ve yönetim kurulu üyeleri ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

Kulüp Başkanı Avcı ise Belediye Başkanı Semih Şahin’e teşekkür ederek, katkılarından dolayı duyduğu memnuniyeti ifade etti.

 

Bilecikspor’un her platformda Bilecik’i en iyi şekilde temsil etmek için var gücüyle çalışacağını belirten Avcı, bütün Bileciklilerin, kulüplerine sahip çıkması gerektiğini vurguladı.

   

Düzenlenen programda sahne alan Sanatçı Murat Durmaz ve ekibi, sevilen eserlerini katılımcılar için seslendirdi.