Üniversite Öğrencileri Ali Şahinoğlu’nu ziyaret etti.

Üniversite Öğrencileri Ali Şahinoğlu’nu ziyaret etti.

Balıkesir Üniversitesi Burhaniye Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu, Turizm İşletme ve Otelcilik 4. Sınıf öğrencileri Bozüyük’te çeşitli ziyaretlerde bulunarak Belediye Başkan Yardımcısı Ali Şahinoğlu ile görüştü.

 

 

Balıkesir Üniversitesi Burhaniye Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu, Turizm İşletme ve Otelcilik 4. Sınıf öğrencileri Meryem Yükler, Muhammed Erdi Kaya ve Enes Ural öğretmenleri Prof. Dr. M. Oğuzhan İlban’ın verdiği proje ödevi kapsamında Bozüyük Tarihi, Kültürel Mirası ve Turizm’i konulu çalışmaları nedeni ile Bozüyük’e gelerek çeşitli ziyaretlerde bulundular.

 

Bozüyük’te ilk olarak Başkan Yardımcısı Ali Şahinoğlu ile görüşen ve bir süre sohbet eden öğrenciler Başkan Yardımcısı Şahinoğlu’ndan ilçe hakkında bilgi aldı.

 

Öğrenciler daha sonra Bozüyük Şehir Müzesi ve Arşivi’ni ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Burada Bozüyük’ün tarihi hakkında pek çok bilgi edinen öğrenciler Türk’ün makûs talihinin yenildiği yer olan Metristepe’yi de ziyaret etti. Daha sonra çeşitli işletme ve kurum ziyaretlerinde de bulunan öğrenciler Bozüyük Belediyesi’ne yardım ve destekleri nedeni ile teşekkür ederek ilçeden ayrıldılar.