Yeniden Refah Partisi Teşkilat Başkanı Dağlı’dan açıklama.

Yeniden Refah Partisi Teşkilat Başkanı Dağlı’dan açıklama.

Yeniden Refah Partisi Bilecik İl Teşkilat Başkanı İbrahim Dağlı yaptığı açıklamada,

 

Türkiye'yi ve Müslümanları savaş meydanlarında yenemeyeceklerini çok iyi bilen siyonist güçler, Başka usuller denemeye giriştiler. İslâm’ın içeriğini boşaltma, kültürümüzü yok etme ve neslimizi bozma gibi yöntemler bunlar arasında. Müslümanların liderliğini üstlenmiş durumda olan ülkemizde de bu faaliyetlerine resmiyet kazandıran İstanbul Sözleşmesini imzalattılar dedi.

 

Başkan Dağlı, sözlerine, Malesef ki mevcut iktidarımızın ve daha önceki iktidarlarımızın Avrupaya kuyruk olma sevdaları bu sözleşmenin dayatmasıyla sonuçlanmıştır.

 

Sözleşmenin 12/1. maddesinde “Kadın ve erkeklerin toplumsal olarak klişeleşmiş rollerine dayalı önyargıların, törelerin, geleneklerin ve diğer uygulamaların kökünün kazınmasını amaçladığı” anlatılmaktadır. Buradaki “diğer uygulamalar”dan maksadın İslâm dininin kurallarının yok edilmek istenmesidir.

 

Bu sözleşme ile eşcinsel ilişkiler meşrulaştırmaya, sapık ve ahlaki değerlerinden yoksun bir Türkiye oluşturulmaya çalışılmaktadır. Sebebi ise aile yapımızı bozmadan bizi yok edemeyecekleridir ifadesinde bulundu.

 

 

İstanbul Sözleşmesine dayanarak geçtiğimiz aylarda, LGBT diye adlandırılan grup sözde onur yürüyüşü adı altında sapık ve ahlak dışı niyetlerini tüm dünyaya göstermiştir.

  Kadına yönelik şiddet ülkemizin kanayan yarasıdır. Ancak bunu önlemek batılı aile yapısını örnek alarak mümkün değildir. Kadına yönelik şiddet ancak özümüze dönersek ve İslam ahlakına sıkı sıkıya sarılırsak engellenebilir diyen Başkan Dağlı,

 

Ahlaki ve manevi değerleri olmayan toplum yok olmaya mahkumdur. Bunun için öncelikle televizyonlarda yayınlanan programlar cinsel içerikten, uyuşturucu ve şiddete yönelik programlardan arındırılmalıdır.

 

 

Yeniden Refah Partisi olarak bizlerin Cumhurbaşkanı ve TBMM den isteğimiz, Türkiye’yi ahlaki çöküntüye sürükleyen İstanbul Sözleşmesi ve Zina Yasası nın derhal iptal edilmesidir.

 

Çünkü Yeniden Refah Partisi nin amacı Avrupaya kuyruk olmak değildir. Yeniden Refah Partisi nin amacı, güçlü aile bağları  ve ahlaklı gençliğiyle, İslam dünyasına yeniden baş olmaktır” dedi